Самі в себе вкрали

Опалювальний сезон та зниження температури вже традиційно підвищують «градус» відносин у газовій сфері. І якщо останні новини щодо рішення Стокгольмського арбітражу дають підстави для оптимізму, то внутрішні події змушують задуматися про дієвість так званих «реформ», про які намагається завжди нагадати керівництво країни. POST–TRUTH політика на внутрішній та зовнішній політичній арені Багатовекторність використання енергетичного важелю з…

Энергоэффективность и бизнес. Можно ли потреблять энергию экономно?

1 СЕНТЯБРЯ 2017 ГОДА СОГЛАШЕНИЕ ОБ АССОЦИАЦИИ МЕЖДУ УКРАИНОЙ И ЕВРОСОЮЗОМ ПОЛНОСТЬЮ ВСТУПИЛО В СИЛУ. КЛЮЧЕВЫМИ В НЕМ ЯВЛЯЮТСЯ РАЗДЕЛЫ, КАСАЮЩИЕСЯ ТОРГОВЛИ И ЭКОНОМИЧЕСКОГО СОТРУДНИЧЕСТВА. ОНИ ПРЕДУСМАТРИВАЮТ СОЗДАНИЕ ЗОНЫ СВОБОДНОЙ ТОРГОВЛИ И ЛИБЕРАЛИЗАЦИЮ ВЗАИМНОГО ДОСТУПА НА РЫНКИ ТОВАРОВ И УСЛУГ, А ТАКЖЕ СОГЛАСОВАНИЕ УКРАИНСКИХ ПРАВИЛ И РЕГЛАМЕНТОВ С НОРМАМИ ЕС. УКРАИНА ВЫХОДИТ НА НОВЫЙ ЭТАП РАЗВИТИЯ,…

Як Росія хоче залучати європейські гроші в обхід санкцій

На кліматичній конференії в Бонні російська делегація була дуже активною: зустрічалась з представниками банків, презентувала енергоефективні проекти і плани по торгівлі викидами. А все — через можливості отримати фінансування в обхід санкцій Заходу Повний текст статті на сайті Delo.ua