Ніч енергетики в Києві!

on

Києве, приймай найенергетичнішу хвилю, що вже пройшла Харковом та Львовом. Ми тебе зарядимо мотивацією та знаннями на Ніч енергетики в Києві!

Це буде київський старт національного проекту Ukrenergo Laboratoriesвід НЕК “Укренерго” – NPC Ukrenergo в Києві, що пройде у FEDORIV Hub — унікальному майданчику, де перетинаються бізнес і таланти.

Запрошуємо студентів, випускників, аспірантів, молодих вчених, усіх, кому цікаві наступні галузі:
енергетика (електроенергетика, в тому числі, й «зелена енергетика»);
IT та телекомунікації;
менеджмент та економіка;
міжнародні відносини;
екологія та охорона довкілля;
право, зокрема енергетичне
PR та коммунікації.

З вечора до самого ранку експерти – найуспішніші представники бізнесу та топ-менеджери підприємств енергетичної галузі, а також найкращі спікери України – розповідатимуть про нові технології у електроенергетиці та про те, як знання та навички ви можете використовувати для вашого розвитку у цій галузі, поділяться своїми кейсами успіху та практичними порадами із розвитку кар’єри, розкажуть, як ваші креативні ідеї із розвитку галузі ви зможете втілити у реальні проекти.

9 годин нон-стоп лекцій та презентацій, спікери з усієї країни.
Одна ніч – і ви матимете повний набір із старту вашої кар’єри в одній із найважливіших галузей країни!

Чому, власне, вночі? По-перше вночі без енергії – нікуди, по-друге – всі знають, що вночі працюється краще, вночі приходять найкреативніші ідеї, по-третє – вночі доопрацьовуються найважливіші проекти. Саме тому ми обрали ніч, щоби повністю прокачатись та підзарядитися креативом.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації та проходження конкурсу, адже кількість місць обмежена: http://bit.ly/Night_Energy_Kyiv

В ніч з 01 на 02 липня (з суботи на неділю) з 20:30 до 6:00
Київ, вул. Велика Васильківська, 5,
Арена-Сіті, 5 поверх, FEDORIV Hub

Мейл для пропозицій та питань: ukrenergolaboratories@gmail.com